Wojciech Zawisza

okulista

Wojciech Zawisza

Studiowałem na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację ukończyłem w Klinice Okulistycznej w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu. W trakcie specjalizacji odbyłem roczny staż we Frankfurcie nad Odrą (Krankenhaus Klinikum Frankfurt Oder). Po ukończeniu specjalizacji z okulistyki pracowałem 8 lat w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, gdzie m.in. zajmowałem się leczeniem pacjentów z AMD, chirurgią plastyczną powiek, a także wykonywałem operacje zaćmy. Odbyłem zagraniczny staż w ramach European Board of Ophthalmology (EBO) w Dublinie (The Mater Hospital) oraz w Kopenhadze (Glostrup Hospital).

Posiadam 12 - letnie doświadczenie zdobyte na dyżurach okulistycznych ( Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM, 111 Szpital Wojskowy, Szpital Wojewódzki, Szpital w Puszczykowie).

Obecnie pracuję w Klinice Okulistycznej Optegra im Św. Jerzego, gdzie zajmuję się laseroterapią pacjentów z cukrzycą, a także wykonuję zabiegi usunięcia zaćmy w ramach NFZ. Dodatkowo włączyłem się w dydaktykę w Katedrze i Zakładzie Fizjologii Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie prowadzę zajęcia ze studentami programu polsko- i anglojęzycznego.

Poza okulistyką interesuję się żeglarstwem, a także akwarystyką, głownie biotopem jeziora Tanganika.

Izabela Łabędzka

okulista

Izabela Łabędzka

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Staż specjalizacyjny w dziedzinie okulistyki odbyłam pracując w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu oraz w Poradniach Specjalistycznych w Klinice Okulistycznej w Poznaniu oraz w Lublinie. Odbylam także 2-letnie szkolenie w ramach specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. W swojej praktyce okulistycznej przyjmuję osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 6 roku życia. Zajmuję się m.in. diagnostyką chorób siatkówki, w tym plamki żółtej, diagnostyką i leczeniem jaskry, diagnostyką i leczeniem Demodexa. Posiadam doświadczenie w drobnych zabiegach okulistycznych i iniekcjach doszklistkowych.