Badanie przebiegło sprawnie w miłej atmosferze. Pan doktor jest rzeczowy, cierpliwie podchodzi do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wątpliwości. Dobry specjalista. Dobrze wyposażony gabinet. Zdecydowanie polecam!
Świetny lekarz!. Najlepszy okulista u jakiego kiedykolwiek byłam. Pełen profesjonalizm, wszystko na temat. Dokładne badania, bez pośpiechu, rzetelny wywiad. Takich lekarzy nam trzeba. Pozdrawiam :)
Kontrola wzroku, konsultacja i wyjaśnienie, co i dlaczego przyczynia się do takiej, a nie innej sytuacji ze wzrokiem. Prosto, rzeczowo, na temat - polecam.
Bardzo rzetelne informacje od lekarza których nam brakowało, kompleksowe badanie. Do tego Pan doktor bardzo uprzejmy. Polecam
Naprawdę polecam, profesjonalizm, zaangażowanie, dobry kontakt, uzyskałam wyczerpującą odpowiedź na zadane pytania
Jestem zdecydowanie zadowolony z wizyty. Wszystko załatwione bardzo sprawnie szybko i punktualnie. Pan Doktor chetnie odpowiada na wszelkie pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty Lekarz miły i konkretny Gabinet dobrze wyposażony Polecam z czystym sumieniem
Na efekty jeszcze muszę poczekać ale z samej wizyty jestem zadowolony. Konsultacja w mojej opinii profesjonalna. Lekarz przeprowadził wszystkie niezbędne badania i przepisał leki.
Polecam. Zaangażowanie lekarza, szczegółowe wyjaśnienie wszystkich badań. Indywidualne podejście do pacjenta.
Była to moja pierwsza wizyta z której jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Pan doktor fachowo , szczegółowo i konkretnie wyjaśnia wszelkie zapytania . Lekarz godny polecenia.
Wizyta odpowiednio długa, profesjonalna i miła opieka, wszystko zostało mi skrupulatnie wyjaśnione. Wyszłam spokojniejsza, a problem został sprawnie zdiagnozowany.
Bardzo miły lekarz, szczegółowo wyjaśnia problem, dąży do trafnej diagnozy, która ma się przełożyć na efekt końcowy. Lekarz godny polecenia w gabinecie znajduję się dużo niezbędnych urządzeń.